STI Innowacyjne Technologie Laboratoryjne Choose the language:
English Version  Wersja polska
SEARCH
  Homepage » Catalog » Research Use Only Reagents » Fluorescent Proteins/Dyes
Submit to our newsletter:

Submit
  • Suppliers
List of products

VWR International pl.vwr.com
Bogaty wybór najwyższej jakości gotowych zestawów oligonukleotydów, sond oraz starterów. W ofercie tego dostawcy znajdują się również termocyklery oraz plastiki.

Origene www.origene.com
Pionier w rozwoju opatentowanego procesu izolacji pełnej długości cDNA oraz szybkich technik profilowania ekspresji. Producent oferuje obszerny bank autentycznych, pełnej długości klonów cDNA w standardowych wektorach do ekspresji. Origen opracował technologię wyciszania genów za pomocą RNAi, przeciwciała oraz kolekcję lizatów komórkowych, zestawy do badania ekspresji, a także produkty do klonowania DNA. Kolekcja pełnej długości cDNA w kombinacji z pełną ofertą odczynników do badań ekspresji umożliwia dogłębną analizę funkcjonalną i określenie specyfiki badanej choroby.

Puresyn www.puresyn.com
Firma Puresyn jest wiodącym dostawcą usług dla produkcji i oczyszczania nośników do wprowadzania genów, w tym plazmidów i rekombinowanych wirusów w skali i specyfikacji odpowiedniej do badań naukowych czy przedklinicznych. 
W tej grupie produktów znajdują się miedzy innymi:

  • PolyFlo®, czyli zestaw do oczyszczania DNA plazmidowego,
  • Adenoserve® umożliwiający produkcję adenowirusów,
  • Adenopure ®  wygodne zestawy do oczyszczania adenowirusów, które pozwalają uzyskać preparaty o wysokiej czystości i dużym potencjale działania.

Genomed www.genomed-dna.com
Omega Bio-Tek www.omegabiotek.com
Oferujemy wysokiej jakości kity do izolacji DNA: plazmidowego (skala mini - giga),  z próbek krwi (skala mini, midi), plam krwi, wymazów policzkowych, z tkanek zwierzęcych, roślinnych, z komórek bakterii, drożdży, z żelu, z produktów PCR.
Omega Bio-Tek opracowała specjalną technologię do izolacji DNA z tkanek roślinnych (liści, korzeni, nasion) z wykorzystaniem mikroperełek magnetycznych.

Zyagen www.zyagen.com
W tej grupie produktów znajdują się także odczynniki do analizy lokalizacji, ekspresji i ilości genów oraz procesów translacyjnych.
Dostarczamy gotowe preparaty parafinowe i mrożone  z niemal wszystkich tkanek ludzkich, mysich, szczurzych i innych, przeznaczone do badan immunohistochemicznych oraz in situ.
Oferujemy również mikromacierze tkankowe oraz wysokiej czystości nienaruszone RNA różnych gatunków.

Evrogen www.evrogen.com
Evrogen oferuje szeroki wybór białek znakowanych fluorescencyjnie (FPs) do analizy struktur komórkowych, białek,  fuzji oraz wszystkich aplikacji znakowania in vivo.
W ofercie producenta znajdują się również wektory i przeciwciała do detekcji fluorescencyjnych białek.
W grupie produktów znakowanych fluorescencyjnie znajdują się kodowane genetycznie sensory fluorescencyjne precyzyjnie wykrywające zmiany na poziomie komórki oraz tkanki.  
Evrogen to również znakomite zestawy normalizujące cDNA przeznaczone do generowania długich ds cDNA gotowych do klonowania oraz zestawy do syntezy cDNA.

There are no products to list in this category.

Copyright © 2012 STI
Created by eCommerce4u.biz